Cadeaubon bestellen

Haagse happiness

Het Keramisch Huis

Bij Het Keramisch Huis leren Amy en Michelle jou alles over keramiek. Hier heb je binnen no time je eigen theemok of espressokopje gekleid!

Haagse happiness

Het Keramisch Huis

Hier houden we van! Twee ondernemende meiden die samen een bedrijfje opzetten en hun creatieve passie delen met de rest van Den Haag. En dat met keramiek. Klei dus. Altijd al je eigen mok willen kleien? Amy en Michelle leren je de kneepjes.

Klei, klei, klei

Amy en Michelle leerden elkaar kennen op de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten, de kunstacademie van Den Haag. Uren, dagen, jaren spendeerden ze samen in het keramieklokaal, waar ze allerlei beeldenden objecten van klei creëerden. Daar ontstond ook de droom om op een dagen samen een keramiek studio te openen. En zo geschiedde. In het najaar van 2024 openden de deuren van Het Keramisch Huis. Hun eigen ’thuis voor klei en keramiek’ waar de dames hun passie en kunde hopen over te brengen aan jou.

beeld: Charlotte van der Gaag

Creatief atelier

Met de cursussen en workshops voor zowel beginners als gevorderden hopen Amy en Michelle heel Den Haag aan het kleien te krijgen. Of je nu met een uitgedacht ontwerp komt of gewoon lekker wilt improviseren, ze helpen je een weg te vinden in de eindeloze wereld die keramiek heet. Alle workshops zijn inclusief materiaal, stookkosten, koffie, thee en wat lekkers (gemaakt door de moeder van Amy). Met een duidelijke uitleg en ontspannen sfeer heb jij hier binnen no time je eigen theemok of espressokopje op tafel staan.

De antikraak ruimte in een rijksmonument uit 1925 in Benoordenhout gaf Amy en Michelle de kans om Het Keramisch Huis op te starten. Omdat er momenteel geen bestemming is voor dit enorme pand, mogen ze hier hun eigen creatieve plek en atelier van maken.

Let wel, monumentaal kan (zeker op koude dagen of avonden) ook fris zijn! Ga je hier een workshop volgen? Trek dan warme kleren aan en zet je creatieve muts op.

Haagse schatten cadeaubon

Met je Haagse Schatten cadeaubon kun je ook terecht bij Het Keramisch Huis. En gun je iemand anders ook zo’n fijne kleisessie? Koop ‘m dan in onze webshop, of ga langs bij een van onze schatten waar je de cadeaubon fysiek kunt aanschaffen. 

Het mooie is, elke euro die jij uitgeeft aan de bon wordt gegarandeerd besteed bij een lokale onderneming in Den Haag. Zo kunnen we met elkaar blijven genieten van de Haagse hotspots van al die enthousiaste, gedreven Haagse ondernemers. Inmiddels zijn er ruim zestig Haagse schatten waar je je bon kunt inleveren. Voor ieder wat wils dus!